5.5V-24V STMicroelectronics H Bridge Chip VNH5019ATR-E MULTIPWRSO-30
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co., Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
Brand Name : STMicroelectronics
Model Number : VNH5019ATR-E
Certification : ISO9001
MOQ : 1pcs
Payment Terms : T/T,Paypal,Escrow
Supply Ability : 5000pcs
Delivery Time : In stock
Packaging Details : rewind,shear zone
Interface Type : SPI, I2C, UART, CAN, USB
Operating Temperature : -40°C to +85°C
Package Type : LQFP-64
Processor Type : ARM Cortex-M4
Product Name : STMicroelectronics Chip
Warranty : 2 Years
Contact Now
STMicroelectronics Chip VNH5019ATR-E IC MTR DRV 5.5-24V MULTIPWRSO-30
STMicroelectronics
Product Category: Motor / Motion / Ignition Controllers & Drivers
RoHS: Details
Fan / Motor Controllers / Drivers
Half Bridge
5.5 V to 24 V
30 A
4 mA
- 40 C
+ 150 C
SMD/SMT
MultiPowerSO-30
AEC-Q100
Reel
Cut Tape
MouseReel
Brand: STMicroelectronics
Company introduction:
Applications:
FAQ:
Q1: What is your products quality?
A:We offer all parts are new and origint,
We accept WHITE HORSE, or any third party quality test.
Q2: What is your lead time?
A:1-3 days,we have own warehouse and stock in large quality.
Q3: What is the shipping port?
A:We ship the goods via Port of HONGKONG or Shenzhen.
Q4: What is your payment terms?
A:T/T,Paypal or Escrow
Q5: Which Certificates do you have?
A:We are ISO 9001Certified Company and won the International E-commerce Awards.
Product Tags:
STMicroelectronics h bridge chip
24V h bridge chip
VNH5019ATR-E
Quality 5.5V-24V STMicroelectronics H Bridge Chip VNH5019ATR-E MULTIPWRSO-30 for sale
5.5V-24V STMicroelectronics H Bridge Chip VNH5019ATR-E MULTIPWRSO-30 Images